rabat 30% kod: JESIEN30
92 / 100

Dietly ocena posiłków

4.85 / 5

Dietly ocena

4.8 / 5

Facebook ocena

4.9 / 5

Google ocena

Blog

W poszukiwaniu zdrowego stylu życia, a także z pobudek ideologicznych, środowiskowych czy etycznych, coraz więcej osób decyduje się zrezygnować z mięsa w swoim codziennym jadłospisie. Jeszcze do niedawna bycie wegetarianinem budziło wątpliwości, a wokół diety „bezmięsnej” urosły różne, często nieprawdziwe mity. Firma  cateringowa Atak Smaku ma w swojej ofercie różnego rodzaju diety, indywidualnie dopasowane do oczekiwań i preferencji klientów.

 

Skóra, by mogła prawidłowo funkcjonować i regenerować się, potrzebuje wielu składników odżywczych. Zadbana, naturalnie piękna cera powoduje, że wyglądamy świeżo, młodo, a dzięki temu czujemy się dobrze. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie utrzymać idealny stan swojej cery.

Lato to bardzo dobry czas, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe. Sprzyjają temu wakacje i urlopy, kiedy mamy mniej stresu i więcej czasu, aby zadbać o siebie i swoją sylwetkę. Latem spędzamy także więcej czasu na świeżym powietrzu oraz możemy korzystać z wielu aktywności, jak jazda na rowerze, pływanie, gra w siatkówkę itp.

Z czym kojarzy się maj? Z pewnością z maturami, kwitnącymi kasztanami i …. otwarciem sezonu na grillowanie! Od wielu już lat to właśnie w tym okresie rozpoczynamy biesiadowanie pod chmurką, a grillowanie stało się nieodłącznym elementem wiosenno-letnich spotkań w gronie przyjaciół, czy rodziny.

Jeszcze do niedawna dieta kojarzyła się tylko z określonymi posiłkami dla osób, które chciały zrzucić niezbędne kilogramy, a „bycie na diecie” kojarzyło się z pasmem wyrzeczeń i głodówką. Na szczęście dziś już wiemy, że prawidłowo dobrana dieta ma przede wszystkim sprzyjać naszemu zdrowiu i wzmacniać nasz organizm.

Zanim rozpoczniemy dietę odchudzającą warto przygotować się odpowiednio do tego procesu. Najlepszym, co możemy zrobić dla siebie na początek, to oczyścić organizm z toksyn oraz innych szkodliwych substancji

Nie od dziś wiadomo, że prawidłowo dobrana dieta jest kluczowym elementem w procesie leczenia wielu schorzeń m.in. otyłości, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, chorób układu krążenia i innych chorób dietozależnych.

Klienci o nas