Dieta Fit Mama

Dostępne warianty: 1500*/1800/2000/2200/2500/2800

 

Dieta Fit Mama stworzona została z myślą o potrzebach kobiet w ciąży oraz podczas karmienia piersią.Odpowiednia dieta, dostarczająca wszystkich niezbędnych składników, mikro i makroelementów, odgrywa kluczową rolę w tym wyjątkowym i ważnym dla kobiety czasie. Nasza dieta dla mam jest oparta na nieprzetworzonych produktach pełnoziarnistych, z niskim indeksem glikemicznym, świeżych warzywach, owocach oraz zdrowych tłuszczach. 

Z posiłków zostały wyeliminowane składniki niezalecone w okresie ciąży i laktacji m.in. surowe ryby, mięso, niepasteryzowany nabiał, grzyby czy surowy miód. Z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie na wodę w tym czasie, wynikające ze zwiększającej się masy narządów przyszłej mamy oraz wzrastanie tkanek płodu, każdego dnia do diety dołączona jest butelka wody. Zadbaj o siebie i dziecko razem z naszą dietą Fit Mama!

Procentowa zawartość makroskładników w diecie Fit Mama to:

15-20%
Białko
  45-65%
Węglowodany
  20-35%
Tłuszcze

 

Zobacz menu   Zobacz cennik

od 81.40 zł  od 56.98 zł  za dzień  (-30%)

Zamów

*Przy wyborze odpowiedniej kaloryczności, proszę mieć na uwadze, iż 1800 kcal to minimalnie zapotrzebowanie kaloryczne kobiet w ciąży oraz mam karmiących. Natomiast, jeśli odstawiasz maluszka od piersi, zredukowałaś ilość dobowych karmień, możesz zdecydować się na niższą kaloryczność. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi dietetykami, przed rozpoczęciem diety i wyborem kaloryczności.

Przykładowe menu

Śniadanie - Omlet ze szpinakiem, avocado i ogórkiem

II śniadanie - Jogurt naturalny z granolą i świeżymi malinami

Obiad - Pieczony łosoś w ziołach ze szparagami

Podwieczorek - Truskawkowy pudding chia z cynamonem i owocami leśnymi

Kolacja - Sałatka z mini kulkami mozzarelli, czarnymi oliwkami, bazylią i pomidorkami koktajlowymi

Klienci o nas