Kanapki

Kanapka Cezara – 15 zł


Odkryj nowe smaki z naszą kanapką Cezara! Delikatnie grillowany filet z kurczaka, soczysta czerwona cebulka i chrupiąca sałata lollo bianco w pełnoziarnistym panini, tworzą niezapomniany smakowy rarytas. Całość podkreślona jest intensywnym sosem Cezar, który nadaje całości nutę świeżości i wyjątkowego aromatu.

Skład kanapki: pełnoziarniste panini, grillowany filet z kurczaka, sos Cezar, czerwona cebulka, sałata lollo bianco

Zawartość makroskładników – 650 kcal:

37g
Białko
  56,7g
Węglowodany
  29,3g
Tłuszcze


Zamów
Kanapka Drwala – 15 zł


Kanapka Drwala to wyjątkowe połączenie pszenno-żytniej ciabatty bolońskiej z ziarnami, szarpanej wieprzowiny w towarzystwie delikatnych powideł śliwkowych, sosu majonezowo-musztardowego, a także marynowanej czerwonej cebulki i kawałków ogórka konserwowego. To niezwykłe połączenie smaków, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Skład kanapki: pszenna-żytnia ciabatta bolońska z ziarnami, szarpana wieprzowina z dodatkiem powideł śliwkowych, sos majonezowo-musztardowy, marynowana czerwona cebulka, ogórek konserwowy

Zawartość makroskładników – 615 kcal:

30,2g
Białko
  53g
Węglowodany
  30g
Tłuszcze


Zamów
Kanapka Marynarska – 15 zł


Kanapka Marynarska to harmonia delikatności i intensywności smaku w każdym kęsie. To połączenie świeżego bajgla, delikatnie wędzonego łososia MOWI, kremowego sera chrzanowego, świeżej rukoli i chrupiącego zielonego ogórka.

Skład kanapki: bajgiel, łosoś MOWI, serek chrzanowy, rukola, ogórek zielony

Zawartość makroskładników – 417 kcal:

21,6g
Białko
  64,1g
Węglowodany
  11,6g
Tłuszcze


Zamów
Kanapka Pasterska – 15 zł


Odkryj wyjątkowe pasterskie smaki z naszą Kanapką Pasterską! To niezwykłe połączenie pszenno-żytniej ciabatty bolońskiej z ziarnami, delikatnego serka pleśniowego, soczystego buraka i świeżej rukoli. Nasza kanapka pasterska to idealna propozycja dla wszystkich wegetarian.

Skład kanapki: pszenna-żytnia ciabatta bolońska z ziarnami, serek pleśniowy, burak, rukola

Zawartość makroskładników – 412 kcal:

19,5g
Białko
  51g
Węglowodany
  14g
Tłuszcze


Zamów
Klienci o nas