rabat 25% kod: TATA25

Dlaczego my?

 

Po pierwsze: jakość!

Catering Atak Smaku to coś więcej niż tylko jedzenie. Dieta pudełkowa stała się praktycznym rozwiązaniem dla każdego kto chce zaoszczędzić czas, zdrowo i regularnie się odżywiać. Każda dieta przygotowywana jest z najwyższej jakości składników, świeżych warzyw, ziół oraz dobrej jakości mięsa i ryb, pochodzących od regionalnych dostawców. Posiłki dowozimy wyłącznie autochłodniami dzięki czemu nasze diety są zawsze świeże i smaczne.

Po drugie: profesjonalizm!

Nasze diety tworzone są przez profesjonalny zespół aby zapewnić Ci nie tylko smaczną, zdrową i dobrze zbilansowaną dietę ale i bezpieczeństwo. Każdy z nas ma własny styl życia, ale nie każdy z nas ma czas na regularne i zdrowe odżywianie się. Dzięki codziennemu spożywaniu 5 posiłków z naszego cateringu poprawisz swój metabolizm, nabierzesz energii, a uczucie głodu będzie Ci obce.

Po trzecie: wygoda! 

W czasie kiedy Ty odpoczywasz czy realizujesz swoje pasje, my przygotowujemy smaczne i zdrowe posiłki dla Ciebie i Twoich najbliższych. Twoja dieta pojawi się we wskazanym przez Ciebie miejscu codziennie od godziny 18 do 8 rano. Dietę pudełkową możesz zabrać ze sobą wszędzie, do pracy, na uczelnię czy na siłownię. Przekonaj się, że zdrowy styl życia jest z zasięgu Twojej ręki!