rabat 20% kod: MAJ20

Dieta Gluten Lactose Free

Dostępne warianty: 1200/1500/1800/2000/2500/3000

 

Dieta bez glutenu i laktozy to dieta przeznaczona dla osób z nietolerancją laktozy oraz dla wszystkich, którzy chcą lub muszą ograniczyć gluten i laktozę w swojej diecie. Jest dietą w pełni zbilansowaną, w której znajdziesz wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy czy mikroskładniki. Ze względu na specyfikę diety menu pozbawione jest produktów zawierających laktozę oraz gluten. W diecie wykorzystywane są zamienniki mleka laktozowego w postaci: mleka koziego, kokosowego czy napojów roślinnych, a także produkty naturalnie pozbawione glutenu, jak: mięso, ryby, jaja, owoce, warzywa, orzechy i nasiona oraz kasze: gryczana, jaglana, ryż czy amarantus.

Dzięki zastosowaniu diety bez glutenu i laktozy twoje samopoczucie ulegnie poprawie, a Ty zyskasz nową energię i chęć do działania.

UWAGA : Dieta bez udziału produktów zawierających gluten i laktozę nie jest  wskazana dla osób chorujących na celiakię, co spowodowane jest faktem, iż specyfika powstawania posiłków nie wyklucza zanieczyszczeń krzyżowych i w posiłkach mogą pojawić się śladowe ilości glutenu.

Procentowa zawartość makroskładników w diecie standard to: Białko: 10-20% Węglowodany: 45-60% Tłuszcze: 25-30%

Zobacz menu   Zobacz cennik

Przykładowe menu

I Śniadanie - Bezglutenowe muffiny jajeczne z warzywami

II śniadanie - Pudding chia na mleczku kokosowym z musem malinowym

 

Obiad - Zielony talerz z komosą ryżową, tofu i batatami

 

Podwieczorek - Wegańskie praliny

 

Kolacja - Sałatka z pieczoną ciecierzycą, dynią i pomidorkami koktajlowymi